Reklamný videospot - SAD Žilina

SAD Žilina dlhodobo bojuje s nedostatkom šoférov. Oslovili Kreativ Gang, aby vytvorili kampaň, ktorej primárnym cieľom je zvýšiť dopyt o prácu v SAD Žilina a taktiež zvýšiť povedomie brandu SAD Žilina. Ako hlavný nosič je hrané video s claimom: Pracujte tam, kde vás dokážu dostatočne ohodnotiť. Videoprodukcia prebiehala v lete a zúčastnilo sa jej 15 ľudí – tím z Kreativ Gangu, klient, komparz, fotograf a náš tím videoprodukcie. Výstupom je hlavné video a kratšie videá, ktoré sa zameriavajú na konkrétne povolania. Dôležitou súčasťou sú aj vizuály, kde je zobrazené kontrastné porovnanie uniforiem. Kampaň je spustená len pár dní a pokrýva mnoho kanálov – beží ako Youtube reklama, bannerová Google Ads reklama, reklama na sociálnych sieťach, ale aj v offline – inzercia v lokálnych denníkoch či polepy na autobusoch.

Poďte sa pozrieť do backstage výroby tohto videospotu tu

Máte záujem natočiť reklamný videospot? Nižšie nájdete odpovede na najčastejšie otázky

Ako začneme celý proces výroby?

Po kontaktovaní Vás navštívim, kde si prejdeme Vaše požiadavky a predstavy o reklamnom spote. Následne si dohodneme ešte 2 videocally, kde si schválime výber komparzu, finálny scenár spotu a výber lokality (po obhliadke 2-3 priestorov).

Čo bude potrebné zabezpečiť z našej strany klienta?

Dĺžka natáčania závisí od náročnosti a požiadaviek. Animáciu loga/rozpohybované elementy sme schopní dodať už do 24 hodín. Pri animovaných prezentáciách a náročnejších projektoch je doba čakania 2-3 týždne.

Môžeme sa zúčastniť natáčania aj my?

Áno, samozrejme. Klient dostane náhľadový monitor, kde vidí realtime zábery z našej kamery.

Koľko trvá strih a odovzdanie?

Všetko závisí od náročnosti strihu a dĺžky spotu. Štandardne sa snažíme odovzdávať reklamný spot do 20 pracovných dní.

Potrebujete reklamný videospot?

Napíšte mi viac o vašej predstave a ja vám vypracujem ponuku.